Blog

Poznan-6-czarujacych-miejsc-w-centralnej-polsce-ktore-zwiedzisz-w-weekend-wyrozniajacy

Polska jest wyjątkowo bogata w interesujące, historyczne, czarujące, czy też mające specyficznego ducha miejsca. Nie znam rejonu w Polsce, z którego – w zasięgu kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu kilometrów – nie dałoby się dotrzeć do miejsca, które ma w sobie „to coś”.

Czytaj dalej

audioprzewodnik-co-to-jest-audiotrip-sluchawki-zwiedzanie-plan-mapa

Choć cały ten blog, jak i strona internetowa audiotrip, kręcą się wokół podróży – jej pierwszym celem była (i jest) funkcja audio-przewodnika. Jednak co to właściwie jest ten audioprzewodnik? I czym audiotrip różni się od innych? Postanowiłam stworzyć wpis, który odpowiada na powyższe pytania rozwiewając wszelkie wątpliwości. Zachęcam Cię do przeczytania wpisu, z którego dowiesz się także paru innych ciekawostek.

Czytaj dalej

Jarmark-tumski-plock-papuga

Kontynuując ostatni wątek postanowiłam stworzyć wpis, w którym zebrałam najważniejsze imprezy cykliczne, oferowane przez Płock. Być może niektórym z Was zestawienie to pomoże podjąć decyzję o wyborze Płocka, jako miasta wartego zwiedzenia. Tak, jak pisałam poprzednio – Płock raczej rzadko jest tą docelową destynacją turystyczną.

Czytaj dalej

Plock-audioprzewodnik-po-plocku-wzgorze-tumskie-noca-katedra-bazylika-katedralna-audiotrip

Na „pierwszy rzut” pod lupę idzie kwestia zwiedzania mojego miasta – Płocka. Wszak to tu właśnie, ja – z krwi i kości jednak wielkopolanka – postanowiłam zamieszkać. I pomimo moich osobistych preferencji muszę jednak już na wstępie przyznać, że Płock z pewnością nie należy do miast popularnych pod względem turystycznym.

Czytaj dalej

9-powodow-dla-ktorych-warto-podrozowac-audiotrip

Audiotrip to rodzaj audioprzewodnika, a skoro przewodnik…. to zacznijmy od początku 😉 Czyli od tego – dlaczego w ogóle warto podróżować? Choć wydaje się to nieprawdopodobne (tak, mnie również), są takie osoby, znam je nawet osobiście, których podróżowanie po prostu nie pociąga.

Czytaj dalej

Przede wszystkim chciałam powitać Cię na mojej stronie oraz blogu. Tym bardziej, że czytasz właśnie wpis dotyczący mojej osoby i genezy powstania tego miejsca. To dla mnie zaszczyt i ogromne wyróżnienie, postaram się więc, aby ten wpis był zwięzły, interesujący i w pełni wyjaśniał skąd wziął się pomysł na audiotrip.

Czytaj dalej

6/6